Aktualności

Stitched Panorama
Start-up z Rzeszowa wygrywa Business Mixer

Start-up Smartbox założony m.in. przez studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) w Rzeszowie zdobył pierwsze miejsce podczas konkursu Business Mixer. Nagrodzona została ich aplikacja, która pozwala zarządzać urządzeniami elektrycznymi w domu.

więcej
wyniki naboru
Program Career Summer Starter – Wyniki naboru

Prezentujemy listę ośmiu zakwalifikowanych kandydatów do naszego programu staży Career Summer Starter. Wybieram Polskę organizowanego wspólnie z Federacją Stowarzyszeń Studenckich z Wielkiej Brytanii i stowarzyszeniem PL-Student-NL.

więcej
Chwfj74XAAAFVZP
Ruszył konkurs „Bony na innowacje dla MŚP”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs, który ma pobudzić współpracę nauki i biznesu. Za specjalne bony przedsiębiorcy będą mogli kupić u naukowców usługę – innowację produktową lub procesową. Konkurs „Bony na innowacje dla MŚP” ruszy 6 czerwca 2016 r.

więcej
Baner-Wroclaw-Business-Starter
Ruszyła I edycja programu Wrocław Business Starter

To pierwszy taki projekt organizowany we Wrocławiu. Dzięki takim inicjatywom chcemy przyczyniać się do rozwoju środowiska startupowego, a co za tym idzie – miasta. W tej inauguracyjnej edycji liczymy na ponad 200 zgłoszeń, z których na pewno wyłonią się oryginalne i innowacyjne pomysły. Przewidziana pula nagród do wygrania to 40 tys. zł – mówi Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP.

więcej
Maciej Zasada
Wywiad z Maciejem Zasadą – LSE Polish Business Society

W Londynie za staż w banku inwestycyjnym można zarobić 10 tys. funtów w ciągu 10 tygodni. Polskie firmy mogłyby za to przyciągnąć polskich studentów odpowiedzialnymi zadaniami do wykonania.

więcej
DSC_0079
Relacja z targów Career Expo we Wrocławiu

Byliśmy obecni na na najskuteczniejszych targach pracy w Polsce Career EXPO we Wrocławiu. Przeczytaj naszą relację.

więcej
72376_998306770258651_1862590558229314477_n
Targi pracy Career EXPO

Career EXPO to niestandardowe targi pracy, które znacznie wyróżniają się na tle podobnych wydarzeń organizowanych na terenie kampusów. Skierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale również do doświadczonych pracowników. Wszystkich łączy wspólny cel – chcą nadać swojej karierze tempa i zadbać o rozwój osobisty. Career EXPO wskazuje prostą drogę i konkretne narzędzia, które umożliwią osiągnięcie pewnego sukcesu.

więcej
Twitter
Znajdziecie nas również na twitterze

Koniecznie odwiedź nasz profil @WybieramPolske na twitterze

więcej
crossover_logo
Crossover zatrudni tysiąc specjalistów do pracy zdalnej

Nowe miejsca pracy dla informatyków i finansistów. Amerykańska firma Crossover do końca 2016 r. zatrudni tysiąc osób.

więcej
Go_Global
Startuje Go_Global.pl

Dofinansowanie w ramach programu GO_GLOBAL.PL przeznaczone jest na wsparcie komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych realizowanych przez innowacyjne mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające w sektorze wysokiej i średnio-wysokiej technologii. Wsparcie z NCBR będzie mogło zostać przeznaczone na opracowanie i wstępną weryfikację strategii przejścia z rynku lokalnego na rynki światowe.

więcej
CeJOmBnXIAAIaBC
Program rozwoju kompetencji dla 41 uczelni

41 uczelni wyższych otrzyma od ‪Narodowego Centrum Badań i Rozwoju 87 mln zł na organizację zajęć kształtujących kompetencje oczekiwane przez ‪pracodawców.

więcej
CcdSfrnW8AA9_ql
Zostań CEO Adecco na jeden miesiąc

Szukasz wyzwań? Masz ochotę stanąć na czele międzynarodowej organizacji? Świetnie się składa, gdyż w tym roku wszyscy zainteresowani mają kolejną szansę, aby zostać Prezesem Adecco Poland na 1 miesiąc! To już druga edycja tego programu w Polsce! Zwycięzca będzie podejmował wiążące decyzje, uczestniczył w spotkaniach biznesowych oraz dostawał prezesowskie wynagrodzenie. Co więcej zwyciężając w konkursie w Polsce masz szansę powalczyć z innymi kandydatami z całego świata o pełnienie funkcji CEO Adecco Group również przez 1 miesiąc!

więcej
startupowa_PW_poziom_mala
Załóż startup w Polsce Wschodniej

Młodzi ludzie mogą już zgłaszać swoje pomysły na innowacyjny biznes do Platform startowych, które oferują kompleksowe wsparcie dla tworzenia i rozwoju młodych firm w Polsce Wschodniej. Platformy startowe dla nowych pomysłów to pierwsze realizowane na tak szeroką skalę, przedsięwzięcie w wspierające startupy w Polsce. Przeznaczono na nie 200 mln euro z Programu Polska Wschodnia. Najpierw zrealizowany zostanie pilotaż warty 20 mln euro.

więcej
Career Summer Starter Wybieram Polske
Career Summer Starter. Wybieram Polskę

Fundacją Inteligentny Start we współpracy z Federacją Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Wielkiej Brytanii oraz Stowarzyszeniem PL-Students-NL prezentują ciekawą ofertę dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy w okresie letnim w start-up’ach i rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstwach w Polsce. Oprócz nowych umiejętności i doświadczenia, otrzymasz wynagrodzenie stażowe 2 000 złotych miesięcznie netto ufundowane przez Fundację Inteligentny Start. Program ten jest przeznaczony dla Polaków studiujących w Wielkiej Brytanii oraz Holandii i absolwentów (którzy otrzymali dyplom w 2015 roku). Praktyki będą trwać od 8 do 12 tygodni w okresie letnim.

więcej
IMG_5640
Ewa Misiak naszym Ambasadorem.

Ewa Misiak – od ponad 14 lat związana z grupą kapitałową Work Service SA. Absolwentka Akademii Ekonomicznej, studiów managerskich Canadian Management Institute i Harvard Business Review oraz Advanced Management Program IESE Business School w Barcelonie. Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej, a wcześniej Prezes Work Service International, lidera w branży zatrudnienia transgranicznego.

więcej